Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Most ilyenkor mit lehet...

Most ilyenkor mit lehet tenni? (vision express, szemüveg)

Figyelt kérdés

Szóval vettem egy szemüveget kiválasztottam a keretet nem vettem észre semmi hibát gyorsan meg is csinálták semmi gond...


Viszont most hogy benne a van a lencse valami pocsék keret

olyan érzésem van hogyha lenézek mintha "ketté lenne vágva a világ"

Ez pl evés közbe nagyon irritáló mert kb rosszul leszek kicsit elszédít...


Az eladó mondta ha valami bajom van menjek vissza

Ha vissza is mennék lehetne valamit tenni?


Nem hiszem hogy ilyen választ kapnék hogy:

Nincs semmi baj válassz másik keretet és ingyen kicseréljük neked.



2013. nov. 25. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kicserélik szó nélkül, mert a keret olyan, mint a cipő..sokan felprobaljak. Arról nem is beszélve, hogy több optikai üzlet van mint közterületi wc, minden vevő kincs. Én kontaktlencses vagyok így félévente cserelhetek ha kedvem tartja de ugye a szemüveg évekre szól. Szem
2013. nov. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lemaradt... Személyes véleményem, hogy v.e. és tarsainal ne vegyél semmit, inkább ismerősök által ajánlott kisebb optikai üzlet, ott rendesebbek.
2013. nov. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Remélem úgy lesz!

Viszont ahogy most a régi szemüvegemmel összehasonlítottam az a baj hogy ezt nem tudom majdnem a szememig feltolni [mert az a poén hogy ez a szemüveglencse "szélesebb és hosszabb" mint a régi és még is kisebbnek érzem

Szal lehet hogy csak állítani kell rajta valamit...


Vision expresszel nem volt gondom rendesek voltak az egyetlen ami baj volt az az árak 35e volt a szemcsi ennyiből egy ofotért olcsóbb 25e kb

2013. nov. 26. 02:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a minuszos dioptria miatt látsz kicsiben? Ha a demo szemüvegben nem volt ilyen gond, akkor érdemes visszamenni és megnézetni rendesen a szemüveg lencséit, meg a szemedet is meg kellene vizsgáltatni máshol, mert lehet, hogy elrontották.
2013. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!