Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol tudok a neten iWear...

Hol tudok a neten iWear kontaktlencsét rendelni?

Figyelt kérdés
Eddig az ofotértben vettem,és hallottam hogy a neten olcsóbb, de nem találom sehol. jó lenne ha valaki tudna segíteni!

2013. dec. 1. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne vegyél iWear lencsét, mert elég gyenge minőség, és eléggé drága ahhoz képest.

Javaslom a PureVisiont, vagy az Air Optix Aqua márkákat. Nekem Biofinity van, igaz az drágább valamivel, de nagyon jó szerintem.

2013. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az iWear lencsék nagy része (persze attól függ melyik típusról van szó) Cooper Vision lencse, tehát nem gyenge minőségű, hisz az előző hozzászóló is Cooper Vision lencsét visel (biofinity). Az javasolnám, hogy a google keresőbe írja be a lencse paramétereit: BC - görbület (pl.: 8,6 ; 8,8 stb), átmérő: D (pl.: 14,2 stb) alapanyag: pl.: Comfilcon A 52 %) ,Víztartalom (h2o) (pl.: 48 %) és így könnyen ki lehet "nyomozni", hogy iWear lencséje milyen márkájú private label lencse.
2013. dec. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!