Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Normál vagy vékonyított lencsét?

Normál vagy vékonyított lencsét?

Figyelt kérdés

Vékonyított lencse feláras és annyi pénzem meg nincs jelenleg, ezen múlik, hogy meg tudom-e most venni. Vékony keretbe lenne kb.: [link]

Hány mm a normál lencse szélessége -6 dioptriánál kb?

Megvehetem vagy inkább gyűjtsek még vékonyítottra?



2014. febr. 20. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt egy optikában vásárolná, ahol be is csiszolják? Vagy interneten venné, majd egy optikában csiszoltatná be a lencsét? Ez egy fúrt keret, és ha el is vállalja bármelyik optikus, csak is vékonyított lencsével. Nemcsak a dioptria(esztétika) miatt, hanem mert a vékonyított műanyag lencse rugalmasabb, jobb a szakítószilárdsága, és a fúrt keretben tartósabb lehet.

A másik probléma, mielőtt neten megvenné, érdemes megmutatni a fotót ott, ahol megcsináltatná. Szerintem nem sok optikus vállalja el.

2014. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
optikában
2014. márc. 1. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!