Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vision express szemvizsgálat...

Vision express szemvizsgálat vélemények?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek v oda és kiváncsi vagyok hogy hogy zajlik egy ilyen. Elképzelhető,hogy a gépes azt méri hogy nem kell nekem szemüveg de közbe a táblát nem tudom elolvasni? Akkor adnak szemüveget? És a gépes szemvizsgálat szokott tévedni? Akkor a lencse próbálgatásnak hisznek?

2014. márc. 21. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét vizsgálatot nézik, a gép arra való, hogy kb. tudják. Az eredmény attól függ hogy látod a táblát.
2014. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de a gépes azt mutatja hogy nem kell de a tábla szeint igen akkor arra adnak? vagy ha a gép szerint kell de én látom a táblát? minkettő előfordulhat?
2014. márc. 21. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Megint te vagy, aki a jó szemére szemüveget akar, mert trendi??
2014. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem
2014. márc. 21. 20:15
 5/5 anonim válasza:
100%
Jól értem, hogy már voltál ilyen vizsgálaton és a gép szerint rendben volt a szemed, de a táblát nem tudtad rendesen elolvasni? Mert ha ezt mondták ott, akkor én elmennék egy másik helyre, mert ez így nem stimmel. Max azt mondhatja, hogy a gép által MÉRHETŐ értékek rendben vannak. Vagy nézik vele mondjuk azt is, hogy a szem felszíne ép-e, nincs-e valamilyen gyulladás. De önmagában nem állítható fel vele diagnózis. Táblaolvasás is kell hozzá, tehát így lehet a vizsgálat vége szemüveg.
2014. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!