Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy napon múlt egy ingyenes...

Egy napon múlt egy ingyenes 10 eft-os napszemcsi a vision expressnél, ez most komoly?

Figyelt kérdés

elmentem a vision expressbe kontakt lencsét vásárolni, megrendelték, azt mondták márc. 7. ére megfog jönni.

Aztán jött az sms- 5. én hogy megjött a lencse.

Nem tudtam elszakadni munkából elsőnek, de aztán sikerült, már nagyon akartam őket.

Ma jött egy levél tőlük hogy van egy akció: kontakt lencse vásárlása esetén, kapok ajándékba egy 10.000 ft-os napszemüveget, uv szürös. Ó bosszankodok magamba, megnéztem mikortól érvényes ez az akció és oda volt írva hogy: márc. 06.........................

Előkerestem a számlát amit adtak, azon márc.5. volt ahogyan sejtettem, és gondoltam magamba most ez komoly?? Most tényleg nem bírt volna szólni a csaj hogy ha várok egy napot kapok ingyen szemcsit? mert ha most nem tudtam volna elmenni aznap csak másnap akkor lenne napszemüvegem, most komolyan még kevesebb mint egy napon múlt az egész? mert azért 10 eft azért nem kevés pénz...és egyébként is úgy volt hogy 7. én jön meg.

nem igazságos...

Szerintetek megér egy próbát oda menni, elpanaszolni az egészet?



2014. márc. 25. 17:49
 1/1 anonim válasza:
Szerintem itt nem az számít, hogy mikor mentél átvenni a lencsét, hanem mikor adtad le a rendelésed(vagy a számlázás kelte). Tehát, ha másnap mész érte, akkor sem járt volna.
2014. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!