Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ma kipróbáltam a kontaklencsét...

Ma kipróbáltam a kontaklencsét és rendesen láttam vele de amikor nagyon felnéztem vagy hirtelen oldalra elég kellemetlen érzés volt. Meglehet szokni? Másnak is volt már ilyen problémája?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvos hogy azért mert a szaruhártyám és a szemem domborúsága nagyban eltér az átlagtól.
2014. márc. 31. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyire kellemetlen? Ha csak olyan, mintha hajszál lenne benne, az oké.
2014. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyasmi csak kicsit rosszabb mert amikor nagyon felnézek vagy hirtelen oldalra érzem hogy benne van a szemembe és bennem van a félsz hogy kieshet de amúgy nem is érzem. Azt mondta hogy mivel elég érdekes szemem van ezt a kényelmetlenséget megkell szoknom ha kontaklencsét szeretnék. Az érdekelne hogy mással is volt e már ilyen és mégis mennyi idő alatt lehet megszokni.
2014. márc. 31. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Ez az elején teljesen természetes.
2014. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magyarán nincs a szemedhez megfelelő görbületben lencse, ezért olyat hordasz most ami nem tökéletes rá, de ettől még éppen hordható. Viszont ez mindig ilyen érzés lesz, változni nem fog. Adtak már nekem is rossz görbületű lencsét, én egy napig sem bírtam ki vele, állandóan azt éreztem hogy bármikor kieshet.

Milyenek a szemed mért értékei? Érdekelne.

2014. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!