Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A Béres Szemerő Forte nevű...

A Béres Szemerő Forte nevű készítménnyel kapcsolatban lenne néhány kérdésem. A többi lent! ?

Figyelt kérdés
Soha sem volt komolyabb szemproblémám (4 évig szemüveges voltam kiskoromban, de azon kívül semmi), de most orvosi vizsgálaton a látásvizsgálat szerint romlott a szemem, sőt az orvos azt mondta, hogy akár tovább is romolhat. A béres szemerő forte-t ajánlotta. Tudom, hogy csak vitaminok meg lutein van benne, de valahogy mégis tartok tőle... Hallottam már olyat is, hogy valaki rosszul lett tőle... Tapasztalatok? Továbbá még az érdekelne, hogy ha szedni fogom akkor milyen gyakran kell bevennem naponta? Nem baj, hogy nem múltam el 18? (16/lány vagyok) A szervezetem más rézére is hat? Ha szedem egy pár hónapig utána abbahagyom, akkor visszaromlik a szemem? Esetleg függőséget okozhat? Köszönöm a válaszokat előre is!! :)

2014. ápr. 3. 20:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!