Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kb 2-3 éve bevérzett bal...

Viki69 kérdése:

Kb 2-3 éve bevérzett bal szemem van de csak az egyik oldalon. Mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Orvosnál is jártunk többször.Úgy gondolom megvizsgáltak rendesen.Felírt egy érszűkítő szemcseppet.Az hatott is de miután a szemem hozzászokott nem ért semmit.Majd visszamentünk az orvoshoz.Azt mondta valami pigmenttől lehet.Egyébként nem fáj,nem viszket,nem könnyezik.Semmi baja csak csúnya.És ez zavar.Valaki valami tipp hogy mitől lehet,hova érdemes elmenni ,és mitől múlhat el?
2014. ápr. 16. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

szia,biztos h bevérzett,nem fertözés?

nekem össze vissza talalgattak,több szemesznek voltam,es nekem is az egyik azt mondta h megeröltettem magam,és valami leszakadt a szememben,és ilyen pigment szóródások vannak,azert piros.

erre elmentem egy masikhoz,az meg azt mondta h szerinte valami belső fertözésem van,góc van a szervezetemben,menjek el fogászatra meg nögyógyhoz,mert másik szervem miatt van begyulladva.én inkabb ennek hiszek,nem annak aki azt mondta h megeröltettem.nem sportoltal amugy,vagy nem csinaltal semmi megeröltető dolgot?

2014. ápr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úszni jártam.Az heti 1 óra volt.Nem hiszem hogy attól lehet.Neked végül elmúlt?
2014. ápr. 20. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!