Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Véletlenül a már használt...

Véletlenül a már használt folyadékba tettem a kontaktlencsém, aztán felhúztam?

Figyelt kérdés

Tegnap este nem öntöttem ki a régi folyadékot, és ma is hordtam a lencsét.

Ettől nem lesz bajom ugye?


2014. ápr. 17. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy.
2014. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A lencsetisztító folyadék arra való, hogy lemossa róla a szennyeződéseket. Minél többször használod, annál több kosz marad rajta illetve kerül vissza rá, annál könnyebben gyulladhat be tőle a szemed.

Mellesleg ugyanebben a folyadékban áll a lencse,mielőtt megveszed és beteszed a szemedbe, szóval nagyon sokáig eláll. De inkább cseréld naponta a tartóban, nem éri meg szórakozni vele, ha begyullad a szemed az 3 nap mire meggyógyul és a lencsét dobhatod el, mert megint begyulladna tőle a szemed csak.

2014. ápr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi gond, nyugi. :D Megesik szinte mindenkivel, főleg, ha már rutinból veszed ki a lencsét este, és fáradt vagy. Máskor ügyelj kicsit jobban.

Egyébként ismerek olyat, aki spórolásból eleve nem cseréli naponta, hát gondja még nem volt belőle tudtommal, de inkább ne csináld, valószínűleg csak szerencséje van.

2014. ápr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!