Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Üdv! PRK lézeres szemmütéttel...

Üdv! PRK lézeres szemmütéttel szemezgetek. Mik a tapasztalatok ezzel a mütéttel kapcsolatosan? Esetleg évek múltán visszaromlik a szem?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Szemüveges vagyok, 32 múltam, pasi vagyok, de nincs az az isten, hogy megműttessem magam, ha kapnék a műtét bevállalásáért cserébe(mert kemény gyerek vagyok, és bevállalós, a rizikóért) egy milliárdot, akkor esetleg, de akkor sem. Nem. Nem, nem, nem és nem!Nincs az az isten!
2014. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia! Ha ez segít valamit, akkor én csak ajánlani tudom a műtétet. Én 5,5 hónapja csináltattam meg a PRK-t, és azóta minden szuper! Több, mint 10 évig voltam szemüveges mindkét szememen 6 dioptria körülivel. Egyszer elhatároztam, hogy megcsináltatom. Én Pesten az Optik-Mednél voltam, interneten jelentkezve ingyenes a vizsgálat. Már oda megéri elmenni, azzal még nem köteleződsz el semmire, de legalább tudod, hogy alkalmas lennél-e. Én eddig nagyon elégedett vagyok, minden ráfordított pénzt megért. Remélem sokáig így is marad. Ha gondolod írj, és szívesen írok privátban részletesebben is. :)

Egy 24 éves lány

2014. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 imi80 válasza:
2003 nyarán műtötték mindkét szemem egy budapesti klinikán, -3 dioptriás rövidlátásom volt. PRK (felszíni) kezelést kaptam, a műtét teljesen fájdalommentes volt, utána azonnal tökéletesen láttam. 2-3 napig nagyon fényérzékeny volt a szemem, sokat könnyezett, de utána semmi probléma. Sajnos 13 évvel a műtét után megint ott tartok, hogy -2,75-ös szemüveget ill. kontaktlencsét hordok, fokozatosan visszaromlott a szemem. Nem akarok senkit sem lebeszélni a műtétről, tudom, hogy aki elhatározta magát, azt nem is lehet. Viszont az én esetem azt bizonyítja, hogy nem minden esetben lesz végleges az eredmény. Ott már tartanak, hogy meg tudják mondani milyen eredmény várható a kezelés után, na de 15-20 évvel később? Ezt senki se tudja.
2016. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!