Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi a véleményetek a kontaktlen...

Mi a véleményetek a kontaktlencsékről? Drágább havonta vagy 3 havonta megvenni mint cserélni a lencsét a szemüvegbe 4 havonta (16000 Ft-ért)?

Figyelt kérdés
És a színes,meg a normál lencsék között mi a különbség? Nekem ez nagyon megtetszett,de nem tudom,hogy megéri-e vagy hogy lehet-e ilyet hordani szemüveg helyett? Itt a link: [link]

2014. jún. 20. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit drágább a kontaktlencse, és az alap árán kívül még folyadék is kell, amit max 3 havonta cserélni kell.
2014. jún. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja,látom. Lehet használni.
2014. jún. 20. 08:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. jún. 20. 08:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyibe kerül a lencse ami jó lesz a te szemedre.

Az enyémet 4 hónapra számolom, folyadékkal mindennel, akkor sem több 10ezernél, szóval jobban megéri mint a szemüveg.

Színes lencsét nem szabad minden nap hordani, szinte semmi oxigén áteresztésük nincs, ami káros a szemnek, nem is lehet vele jól látni, mert elmozdul és akkor nem látsz jól, ha kitágul a pupillád a sötétben akkor sem látsz vele jól. Na meg egyáltalán nem úgy néz ki a valóságban mint a képen, nagyon természetellenes a mintája és színe.

2014. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Nem szeretnék színeset,már utána olvastam.
2014. jún. 20. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!