Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hétfő óta ráng a jobb szemem...

Hétfő óta ráng a jobb szemem alatti rész! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt hittem, majd elmúlik, de azért három nap az már sok szerintem. Abba kellett volna már hagynia. Félek!
2010. jan. 6. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne félj!Valószínű valami stresz okozza!Vagy valamitől szorongsz!Nálam is volt ilyen 8.10 napig is, és az orvos adott egy enyhe nyugtatót, pedig nem éreztem magam idegesnek, és segített!
2010. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magnézium hiány is lehet.
2010. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy kimerült?Sokat éjszakáztál?Stresszes vagy?

A férjem nemrég két napig suklott a kimerültségtől.

2010. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindjárt sírok. Nekem nem hiányzik még ez is! :(( Megnézium tablettát holnap reggel veszek! Főnököm szerint nem vagyunk túlhajtva, de én már alig élek... :(
2010. jan. 6. 21:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak szilveszterkor éjszakáztam.
2010. jan. 6. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
ezek nekem is szoktak lenni ha elmulik ami bánt vagy amitöl félsz remélhetöleg elmulik nekem az egyik szemem also szempilája szokot rendszertelenül rángatozni,sajono aszt hiába mondják neidegeskedj az még rosszabb a okot kell megszüntetni.tt.zl.
2010. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!