Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Felvettem a nővérem erősebb...

Felvettem a nővérem erősebb szemüvegét, kb másfél napja. Mai napra őrülten szédülök, fáj a fejem. Ez előfordulhat attól, amiért a másik fajta szemüveget használtam? (Az enyém gyengébb)

Figyelt kérdés
Bocsánat, amiért ilyen buta kérdéssel állok elő, de úgy éreztem akkor, hogy rendben van és használ a szemüveg. Reggel óta rettenetesen szédülök először azt hittük lement a vércukrom, de hát azok a tüneteim elmúltak, a fejem fáj és a szemem, no meg szédülök rettenetesen.

2014. júl. 25. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet a szemüvegtől. A szemedben lévő izmok megpróbálják korrigálni az erősebb szemüveg okozta eltérést, evvel túleröltetik magukat.
2014. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huu te jó ég, köszönöm szépen a választ! Nagyon odafigyelek, hogy többet ilyen hülyeséget ne csináljak... !
2014. júl. 25. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Okozhat ilyet, ha túl erős volt, de azért igyál sok folyadékot is. Az a fura, hogy már másfél napja történt és most jött elő a tünet.
2014. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére nap, mint nap rengeteg vizet iszok. A tünet úgy jött elő, hogy tegnap este már fájt a szemem, de a szemüveg rajtam volt... és reggel már úgy keltem hogy jaj. Úgyhogy szerintem betett neki nagyon.
2014. júl. 25. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha sokáig hordassz nem a te szemedre készített szemüveget, az károsíthatja a látásodat is.
2014. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hordtam sokáig. Két nappal ezelőtt volt rajtam max 2 órát, utána tegnap kicsivel többet...okosabbnak kellett volna lennem!
2014. júl. 25. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!