Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tapasztalatok a kontaklencseve...

Tapasztalatok a kontaklencsevel? Volt mar olyan hogy "rosszul sult el"? Pro es contra velemenyeket szeretnek. Olyat vennek amit evente kell cserelni es elyszaka is lehet hordani

Figyelt kérdés

2014. szept. 3. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:

"rosszul sult el":Mire gondolsz?

élyszaka???? ÉJSZAKA!

2014. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 B.Gyuri79 válasza:
Én több évig hordtam kontaktlencsét, nekem bejött csak ajánlani tudom. Fél éves lencsém volt, amit éjszaka nem lehetett hordani, ezért én minden este kivettem. Én úgy tudom, hogy jobb ha éjszakára kiveszed mert pihen a szemed, és az is jobb ha minél sűrűbben cseréled,tehát szerintem jobb a havi lencse. Az biztos, hogy a tisztán tartására nagyon kell ügyelni mert abból gond lehet, és akár szembetegséget is össze lehet szedni tőle, de ez ritka és csak ha tényleg nem figyelsz rá akkor fordulhat elő. Ahol veszed ott tudni fogják, hogy pontosan hogy kell tisztítani.
2014. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!