Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért rángatózik a szemem? (lent)

Barcelona1899 kérdése:

Miért rángatózik a szemem? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok másodjára fordulok hozzátok most 18 éves vagyok. Utoljára 7.-es koromban írtam...Nos, hát 6.-os koromban kezdődött, ha felszólítanak, olvasnom kell, felelnem, vagy beszélnem huzamosabb ideig úgy, hogy rám figyelnek elkezd rángatózni a szemem, ezt eddig mindig lepleztem, összeszorítottam a fogam stb és abbahagyta de ha folytatom jön egy hülye érzés és elkezdi megint, és erre figyelek, elfelejtem amit mondani akarok, felelésnél nagyon kellemetlen és most már nagyon elegem van, kétlem, hogy a szememmel lenne baj, voltam már szemésznél mert kellet sportorvoshoz teljesen jó. Alapjáraton nem vagyok egy visszahúzódó gyerek, vannak barátaim, jó a kapcsolatom mindenkivel, de akárhogy próbálom ezt leküzdeni, nem megy! Mit tegyek??? Sehol nem fogom így megállni a helyem..Én idegrendszeri problémára gyanakodok:/ Elvesztettem anyukámat de nem ő nevelt hanem Tata és Mama kiskorom óta 14 évesen Tatát is, Apával nem túl jó a kapcsolatom csak Mama van, vele nem igazán tudok megbeszélni dolgokat mert nem egy korosztály vagyunk, de annyira elegem van már ebből, hogy elmondtam neki, elkezdtem szedni a magneB6-ot kb..két hete szedem, de még semmi. Mit tegyek??? Pszichológuson gondolkodtam, de nincs rá pénzünk...és ezért nem is mondom..:/ Kérlek segítsetek. Sajnálom, hogy leírtam az életem, de úgy gondoltam, ahhoz, hogy segítsetek tisztában kell lennetek ezekkel. :/

2014. szept. 16. 21:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!