Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsét először használ...

Kontaktlencsét először használok, és kicsit fura még ez normális?

Figyelt kérdés
hogyha lefelé nézek teljesen jó, hogyha felnézek akkor sokat kell pislognom hogy jó legyen... az normális??

2014. szept. 21. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2014. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze, normális. nekem hónapok óta van, de néha mégis zavar, mert száraz a szemem.
2014. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
huuhh ezt jó olvasni, legalább nem szar akkor :D
2014. szept. 21. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:
ne viccelődjetek már, egy jó kontaktlencsét nem szabad érezni...én pont így jártam a B&L lencsével, ezért használok iWear-t...próbán az egyik szememre az egyiket a másikra a másikat kaptam, alig bírtam ki a 45 percet benne, amíg kellett hordanom, iWear meg a berakás pillanatától tökéletesen észrevétlen volt
2014. szept. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nyugi rövid időn belül elmúlik a kellemetlenség, nekem sem volt tul kellemes a kontaktlencse viselése az első ket hetben, de idővel elmúlt és most már teljesen elmúlt ez a diszkonfort érzet. :) 3hónapja hordok kontakt lencsét
2016. aug. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!