Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Villogó, foltos látás. Mitől...

Geli tibi kérdése:

Villogó, foltos látás. Mitől lehet? 4 napja bárhova nézek, "hangyásan" látom a dolgokat. Úgy mint amikor a régi TV-ken nincs adás, apró pöttyök villognak. Ha becsukom a szemem, akkor is ezeket a pöttyöket látom villogni. Sötétben is.

Figyelt kérdés
De ha kinyitom a szemem akkor is látom ezt a villogást. Voltam két szemésznél, nem találtak semmit, mindkét szemem +1. 0-ás, azt mondták ép minden. Szemszárazságra írtak fel műkönnyet, de nem javult semmit a látásom. A tünetek előtti napon 2-t cseppentettem a Visine classicból, de nem hiszem, hogy emiatt lennének ilyen szem problémáim.

#szemprobléma #villogó látás #foltos látás #hangyás látás #fényes villogó pontok
2014. okt. 17. 10:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk is volt ilyen a családban, leszakadt a retinája, azonnal műteni kellett, látáskárosuláshoz is vezetett.

Azonnal menj orvoshoz!!!!!!!!!!!!

2014. okt. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

#1 szerintem egy szemész azért kiszúrna a leszakadt retinát...

Alacsony vérnyomás, vércukor szint is okozhat ilyesmit.

Érdemes lenne azt is megnézetni.

2014. okt. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%

Minél hamarabb elkapják annál jobb, nem szabad napokat várni, úgyhogy légyszi azonnal.

Inkább téves riasztás legyen, minthogy utána ne tudjanak veled mit kezdeni.

2014. okt. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Ne izgulj kérdező ha retinaleválásod lett volna azt az orvos észrevette volna. Lehet hogy valami neurológiai, vagy belgyógyászati probléma okozza.
2014. okt. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se szúrták ki az itteni kórházban, felküldték Pestre, mert nem voltak megfelelő eszközök vidéken.....
2014. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
koszonom. már uton vagyoka szem klinikara. remelem nem az lesz
2014. okt. 17. 11:03
 7/22 anonim ***** válasza:
5. Nálunk is volt családtagnak, de azt hogy baj van tudták, és továbbküldték. Mivel a kérdezőt két orvos is megnézte és nem küldték Debrecenbe, Pestre attól függ hol lakik így valószínű hogy más okozza a problémát.
2014. okt. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, tudom, én nem akarok ijesztgetni, nem az volt a célom, csak idegesít, hogy nálunk baj lett belőle, és ne legyen már másnak is. Inkább nézze meg még egy orvos, azzal semmit nem veszít.
2014. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Mitől volt retina leválása a családtagodnak?

Én nem emeltem nehezet meg nem ütöttem be vagy semmi ilyesmi.

2014. okt. 17. 11:11
 10/22 anonim ***** válasza:
Kérdező nálunk sem emelt nehezet.Nem tudták megmondani, hogy mitől szakadt le.
2014. okt. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!