Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A mikroszálas törlőkendőt...

A mikroszálas törlőkendőt hogyan lehet tisztítani?

Figyelt kérdés

Már ez a második 2 héten belül, az egyik mindig maszatolt, és kaptam az optikában egy ujat, másfajtát, jobb minőségűt, pár alkalommal jó volt, utána ez is elkezdett maszatolni.

Hiába mostam ki langyos mosóporos vízben, utána tiszta vizzel alaposan átöblítettem.. Akkor is maszatol!

Az agyamra megy.. :/


2014. dec. 2. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyire mocskos a szemüveged, akkor ne csak a kendővel törölgesd, előbb mosd le. Van speciális spray, de sima mosogatószer is megteszi (én legalábbis azzal szoktam olyankor) és utána törölgesd.

Vagy vegyél egyszer használatos kendőket, pár száz forintért kapsz szinte minden boltban és drogériában.

2014. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja a kérdésre a válasz lemaradt lényegében, bocsi. :D

Szóval simán mosógépbe szoktam bedobni, vagy ahogy te, csak mosószerrel, mert elvileg az öblítő nem tesz neki jót. De igazából mosás után már nem olyan. Bár nálam hónapokig-évekig elvan mosás nélkül.

2014. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem piszkos annyira sosem, vadi uj, Max annyi, hogy néha hozzáérek, és az ujjlenyomatom meglátszik. Van tisztitó spary-m is. De akkor is maszatos marad, ezek szerint a törlőkendővel van baj :/
2014. dec. 4. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!