Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lesz karikás, betagadt...

Mitől lesz karikás, betagadt szemem reggelente?

Figyelt kérdés
Főiskolás lány vagyok, ősztől pesti albérletben lakom, hétvégékre haza járok. Pesten szinte minden nap csúnya, karikás, betagadt szemekkel ébredek, hiába ha kialszom magam. Itthon nem szokott ilyen lenni reggelente, csak egy kicsit sötét, karikás, de olyan amit könnyedén elfedhetek, a másikat semmi nem tünteti el ráadásul nem is jó a közérzetem tőle, kb. Mintha semmit nem aludtam volna. Mitől lehet? Esetleg van köze ahhoz, hogy sötétben kelek? Nem nagyon süt be Pesten a nap sajnos. Van valami megoldás?

2015. jan. 2. 13:55
 1/2 anonim válasza:
Lehet h nem is az alvas a lenyeg. Mondtad h sotet van. Lehet h sotetbe tanulsz nem vilagosba es ez is lehet baj.
2015. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha lehet baj hogy bármit csinálok itthon de mindig sötétben akkor lehet, de tanuláshoz nem hiszem hogy köze lenne, mert azt időszakosan kell. Én már mindenre gondoltam, de nem tudom. Hogy galérián kell aludnom, vagy fogalmam sincs.. ilyen irreális dolgok is.:D
2015. jan. 5. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!