Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit tegyek? (lent)

Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és olyan foltok vannak a szememen amin nem látok, de kívülről nem látszódik semmi hályog vagy ilyesmi csak borzasztóan idegesít hogy kb 3 kis folton nem látok. Eleve rövidlátó vagyok és rosszul látok így is, de ez így még jobban zavaró és szemüveggel is ugyan olyan. Olyan mintha egyre több lenne, nem szeretnék megvakulni, nem tudom mit tegyek, szüleim nem akarnak orvoshoz vinni.

2015. jan. 21. 14:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Milyen betegség lehet?
2015. jan. 21. 14:40
 2/2 anonim válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz. Ha a szüleid nem visznek, menj egyedül. Vagy kérj meg egy olyan felnőttet, akivel nagyon jó kapcsolatban vagy (pl. barátod szüleit, rokont vagy mást), hogy beszéljen a szüleiddel. De ez nem játék, nem is értem, hogyhogy nem akarnak orvoshoz vinni.
2015. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!