Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsében aludtam és...

Kontaktlencsében aludtam és most fátyolosan látok. Mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Már kiszedtem.Kimostam kontaktlencse folyadékkal, teszek rá kamillát. Olyan a látásom , mintha piszkos lenne a szemüvegem, van füst lenne... :( Elég zavaró.
2010. febr. 10. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem... kiszedted és még mindig rosszul látsz, vagy visszaraktad, és úgy látsz rosszul?
2010. febr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez 8 órás lencse, tegnap napközben volt bent, de elfelejtettem kiszedni éjszakára, így benne aludtam. Most kiszedtem és lencse nélkül látok kissé fátyolosan. Gondolom kiszáradt, vagy nem kapott levegőt a szem...stb...
2010. febr. 10. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ basszus!!!!!!!!!!!

8 órás lencsét bent felejteni éjszakára????? :S

Én egyszer a napi korlátlan viselésűmet felejtettem bent, és kb. egy fél napig volt fágyolos a látásom.

Látom, hogy tegnap irtad a kérdést,ha nem múlik el, amire az üzimet elolvasod, akkor iszkiri orvoshoz!!!!!!!

És egy jó pár napra felejtsd el a kontaktlencsét!

2010. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

most én is így jártam ://

mennyi idő után múlt el ?:O

2013. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!