Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik üzlet a megbízhatóbb,...

Melyik üzlet a megbízhatóbb, Ofotért, Vision Express vagy Cserta Optika?

Figyelt kérdés

Szeretnék új szemüveget csináltatni, de ami nálunk van Cserta Optika, ott nagyon kicsi a választék keretekben, a Vision Expressznél megjártam, mert elég béna a lencse, valami nem stimmel vele - mellékesen pont akkor szerelték a lencsekészítőgépet (gondolom az az, ami az üzletben van nekik) mikor ott voltam, ezért nem is lett kész hamar a szemüvegem.

Mikor visszamentem, az eladók megnézték a gépen, de úgy találták hogy semmi baja a lencsének, én mégis szinte szédültem tőle, de nem csak erősség volt furcsa, hanem ..

ezt nehéz lesz elmondani, de mikor csak néztem előre és nem mozogtam, nem volt baja, ahogy megmozdultam, mintha ami előttem volt fal, vagy tárgy, az hullámzott volna.

Bocs, ha érthetetlen, nem tudom jobban.

Később észrevettem az otthoni (nem plázás neon) fényben, hogy az egyik lencsén lila, a másikon zöld a tükröződés, a korábbi szemüvegeimen meg mindig egyforma volt.

Az üzletben visszavittem, ott meg már nem volt ilyen bár még mindig furcsa volt.

Az eladók elég nemtörődöm típusúak voltak, mintha nagy ívben letojnák, hogy ott nekik segítőkésznek kéne lenni.

A cserta optikában nagyon jó a kiszolgálás, viszont kevés a választék (bár a vision expressnél is alig tudtam választani, elég válogatós vagyok).


Ti melyikkel voltatok megelégedve és melyiket nem ajánljátok abszolút?

Előfordulhat hogy csak az az üzlet volt béna, és egy másik vision express még jó lehet? Vagy inkább váltsak?



2015. febr. 5. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Én eddig két Ofotértben jártam, már 2 szemüveget csináltattam és évek óta íratok fel kontaktlencsét, és nem volt semmi problémám (úgyhogy nem tudom, hogy reagálnak panaszokra...).Szerintem egyébként az egyes üzletek között is lehetnek különbségek.
2015. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!