Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valami van a szememen, mit...

Valami van a szememen, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Természetesen elmegyek majd szemészetre, de addig is kéne vele valamit kezdeni.

Megerőltetés, huzat, vagy esetleg valami belemehetett a szemembe, nem tudom, de közvetlen a pupillám mellett egy függőleges, kb 4mm hosszúságú, kidomborodó, fehér (átlátszó) csík van tegnap este óta.

Borogattam este kamillával, ma reggelre a szememnek az az oldala bepirosodott, mint az allergiásoknak.



2015. márc. 12. 06:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Fertőzés, kötőhártyagyulladás, az a fehér kidomborodó rész egy kis ciszta lehet, nekem is volt ilyen, szemcseppet kaptam rá, hamar rendbejött, még ma menj el szemészetre. Hideg vizes pamaccsal borogatva is enyhül a gyulladás, leglaábbis nekem volt amikor rendbejött így is.
2015. márc. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ma idő hiányában nem hiszem, hogy eltudok menni szemészetre, de holnap mindenképp.
2015. márc. 12. 07:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Valami idegen tárgy került a szemembe a kötőhártya alá, és amiatt volt a gyulladás is.
2015. márc. 13. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!