Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha egy pillanatra belenéztem...

Ha egy pillanatra belenéztem a napfogyatkozásba, lehet maradandó károsodásom?

Figyelt kérdés
2015. márc. 20. 11:01
 1/4 anonim válasza:
én is belenéztem kb. 2-3 mp ig de még látok, úgyhogy nem lehet baj, ha látsz szerintem
2015. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csokista válasza:
A hegesztésbe sem szabad belenézni azt kit érdekel ugyanolyan üvegen át lehet nézni ezért szerintem max akkor ha 20percen át néznéd (magánvélemény)
2015. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csokista válasza:
Am első válaszoló nem azonnal hanem lehet hogy csak egy év múlva vakulnál tőle meg de átlag egy hónapon belül
2015. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! én pont azt olvastam, hogy ha azonnal nem "vakulok meg" mondjuk, akkor nem is fogok, mondjuk nem erre számítottam. de egyébként ettől azonnal sérülnek a színérzékelő receptorok, úgyhogy nem is lenne értelme annak, hogy később romlana a látásom. ha azok sérülnek, akkor azonnal sérülnek.
2015. márc. 21. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!