Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Beleneztem a napba, lesz...

Beleneztem a napba, lesz valami baja a szememnek?

Figyelt kérdés

Beteg vagyok, itthon voltam egesz nap, ill. egesz heten. Reggel 10:50 korul felkeltem, kimentem az erkelyre, es felneztem a napra, kb 1 masodperc utan el is kaptam a fejemet. Aztan nem ertettem mi van, mert nagyon fenyes volt (szoval EN HULYE) megegyszer beleneztem 1 masodpercre. Mivel nem is tudtam, hogy ma napfogyatkozas lesz, nem is hallottam rola, tv-t se neztem, nem is gepeztem nagyon a heten. Szoval nem torodtem az egesszel, miutan beleneztem a napba. Majd egy olyan fel 1 korul bekapcsoltam a gepet, es akkor latom, hogy mi is volt ma. Lesz valami baja a szememnek, hogy osszesen 2-3 masodpercig neztem a napot? A szememnek semmi baja nem volt eddig, de most, hogy tudom mi volt ma, nagyon bepanikoltam, es mar szerintem bekepzelek mindenfelet, de nem latok kulonosebben amugy fenyeket. Csak elkezdtett fajni a fejem (szerintem az idegesseg miatt). Nem kioktatast szeretnek kerni, tudom, hogy hulye voltam, csak nem ks tudtam, hogy ma mi lesz, hanem szimplan a kerdesemre szeretnek valaszt kapni!

Koszonom!


2015. márc. 20. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ettől nem lesz baja a szemednek.
2015. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
max akkor lett volna bajod ha fél óráig folyamatosan nézed. nyugi semmi baja nem lesz a szemednek :)
2015. márc. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!!! Megnyugodtam:)
2015. márc. 20. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!