Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha már szinte állandóan...

Ha már szinte állandóan kellene hordanom a szemüvegemet, de én mégsem szeretném mindig, de az biztos, hogy jóval többet fog kelleni, mint eddig, akkor hozzá szokik a szemem, és nélküle már sokkal rosszabbul fogok látni, mint, amikor nem hordtam?

Figyelt kérdés

Bár én nem így érzem,hogy mindig kellene csak, ha úgymond "nagyon"távolra kell nézni.

Kicsit hülyén lett megfogalmazva,de előre is köszi,ha valaki ír!


2015. márc. 27. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne áltasd magad bugyutaságokkal. Inkább rakd fel és hord.

Meg lehetne oldania szemtréningel is, de az csak a kitartó és erős akaratúaknak van kitalálva.

2015. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Trafó1 ***** válasza:
Szerintem meg úgy hord ahogy te jónak látod, amennyire szükséged van rá, ha tudod nélkülözni hát tedd le, de semmikép ne próbáld átverni magad.
2015. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem hordod akkor egy idő után sokat fog romlani a szemed. Aztán már nem csak nagyon távolra kell. Ha annyira nem szereted miért nem próbálsz ki kontaktlencsét, vagy ha lehet akkor lézeres orvosi segítséget?
2015. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó két választ!
2015. márc. 27. 11:37
 5/12 anonim ***** válasza:
hányas a szemüveged? mert ha feles akkor szerintem még hanyagold a hordását, mert nélküle is látsz, csak szemüvegben minden tisztább. de ha már másfél vagy kettő, akkor hordani kell, nagyon(!)
2015. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen? Ezt nem tudtam,köszönöm!

Sajnos,1-2 között van... :(

2015. márc. 27. 17:59
 7/12 anonim ***** válasza:
1 fölött már hordani kell, de egyébként igaza van a kérdezőnek: ha valaki rendszeresen hordja, már sokkal kevésbé lesz meg nélküle, mert a szemizmok és az agy elszokik attól, hogy próbálja kompenzálni, élesíteni a képet! Vagyis, ha úgy vesszük, pont a szemüvegtől romlik, legalábbis a szemüveg nélküli látás. Az, hogy szemüveg nélkül meg romlana, hülyeség, teljesen más, a legváltozatosabb okok miatt romolhat egy szem.
2015. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na pontosan ez az! Ettől félek én is,hogy teljesen hozzászokik a szemem...:(
2015. márc. 27. 19:15
 9/12 A kérdező kommentje:
és,hogy akkor már tényleg állandóan hordanom kell,kivéve,alváshoz.
2015. márc. 27. 19:16
 10/12 A kérdező kommentje:
vagy,ha mégis lesz olyan,hogy nem veszem fel valamiért,és kimegyek mondjuk az utcára,akkor már annyit sem fogok látni nélküle,mint most?Nem tudom,na ,mindegy,majd kiderül...
2015. márc. 27. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!