Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez hogy lehetséges?

Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
5 éve volt egy látásjavító műtétem, azóta is minden rendben van. ma megtaláltam a régi -5-ös lencsés szemüvegemet és felvettem csak úgy nosztalgiából, persze tök homályos volt mint amire számítottam is, viszont amikor behunytam az egyik szemem, akkor a kezdeti homály szépen lassan kiélesedett. Meg is lepődtem. Szóval hogy lehet az, hogy szemüveg nélkül élesen látok, aztán felveszem a nem kis dioptriás volt szemüvegem és azzal is élesen látok?:) De mondom mindig csak egy szemmel, és olyan mint amikor a fényképező fókuszál, először homályos és szép lassan teljesen kiélesedik a kép. Aztán leveszem és mintha mi sem történt volna, ugyanolyan éles marad a kép.
2015. ápr. 27. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

én kontaktlencsét hordok, és ha úgy felveszem a szemüveget, akkor ugyanez van.

a szem alkalmazkodik.

2015. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na akkor teszteljük! Kiélesedik?

[link]

2015. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2015. máj. 1. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!