Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Járt már valaki úgy hogy...

Járt már valaki úgy hogy ráragadt a kontaktlencse a szemére?

Figyelt kérdés
Pont most úgy jártam, hogy akartam kivenni a lencsém (Alcon Dailies Plus) és úgy rácuppant, konkrétan ráragadt a szememre, hogy nem tudtam lehúzni a szaruhártyámról. Még sosem jártam így... Pedig előtte használtam műkönnyet (Systane Ultra) meg nap közben is. Nagyon szeretem nagyon felfrissítette a szemem. Előtte Refresht használtam, nem sokat ért szerintem... Tipp? Oka? Megoldás? Légyszíves csak normális válaszokat kérek.

2015. ápr. 29. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ápolófolyadékot is csepegtethetsz a szemedre, hogy megint hidratálódjon a lencse, akkor lesz egy csúszó réteg a lencse és a szemed között és le tudod venni. Az oka, hogy a lencse túlságosan kiszárad, mert talán nem jó a görbülete a lencsének a szemedhez képest. Vagy egy nem eléggé "vizes" lencsét használsz. Napi lencséd van, jól látom? Azok sajnos nem a legjobb minőségűek, jobban "száradnak", mint a kéthetesek. Legalább műkönnyed legyen, az is jó a levételhez.
2015. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen napit használtam akkor. volt egy 8.6om meg ami ragadt az 8.7es volt. de pl ma 10 perc után szúró érzés, nem múlt el, úgyhogy kivettem, de az is nehézkes volt mert kezdett odatapadni... 8.6os biofinity volt... majd holnap kiderül megyek optikushoz
2015. máj. 11. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!