Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet rossz kategória, de mit...

Lehet rossz kategória, de mit gondoltok erről a kontaktlencséről? Volt már ilyenetek? Ez az amit lehet 30 napon keresztül folyamatosan hordani?

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 30. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Folyamatosan..ami azt jelenti.. Hogy minden egyes nap kiszeded..másnap vissza rakod..

Nekem 6 éve van ez a lencse.. Én meg vagyok vele elégedve.. :)

2015. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de az is volt a leírásban hogy ebben aludni is lehet nem kell kiszedni.
2015. ápr. 30. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Még ha így is lenne.. Baromi megerőltető a szemnek a huzamos viselése..

Most szeretnél elkezdeni kontaklencsét hordani?

2015. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem. már lassan egy éve hordok havi kontaktlencsét, nem színeset. de ha 12 órát bent van (átlagosan 10-et van bent) akkor már rossz a szememnek. az én lencsémben nem lehet aludni, nem oxigénáteresztő annyira. de lesz olyan időszak (5 nap) amikor akár 16 órát is bent kéne lennie. azért szeretném, de persze kivenném éjjelre.
2015. máj. 1. 06:40
 5/5 A kérdező kommentje:

ezt hordom. lágy természetesen.

[link]

a szemem egyébként 2.27 és 2.25-ös. vaksi vagyok eléggé, nem tudok az utcán nélkülük létezni normálisan:(

2015. máj. 1. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!