Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Féloldalas frufru tényleg...

Féloldalas frufru tényleg nagyon rontja a szemet? Akkor hogy palástolhatnám a szemek közti enyhe eltérést?

Figyelt kérdés

Sajnos a két szemem nem tökéletesen szimmetrikus, bár így sem csúnya az arcom, alapvetően szép vagyok, a szemem is tulajdonképpen szép, de mégis egy idő után észreveszik ezt az esztétikai hibát és már rettenetesen zavar! Ha szemüveget veszek fel, attól még látszik. Napszemüveget meg hülyeség lenne éjjel-nappal hordani, így kitaláltam hogy valami féloldalas frizura kellene (most is olyasmi, csak nem takarja eléggé a szemem), szóval olyat, ami szinte teljesen vagy részben takar, így eltereli a figyelmet.De úgy tudom, árthat a szemnek, ha folyton belelóg a haj.Mondjuk, azzal a szememmel amúgy is rosszabbul látok, szóval sokat már nem ártanék neki és nyilván csak közösségben hordanám így.Ha nem szükséges, akkor akkor feltűzném.

Tehát ilyen alternatív megoldás mit gondoltok, még megengedhető vagy így is ártalmas? Eleve nagyon rövidlátó szemnek is árt vagy akkor már mindegy?Esetleg más megoldás, valami sminkes tipp ?


2015. máj. 6. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Vágass inkább aszimmetrikus frufrut, az majd eltereli a figyelmet a szemeidről. :) Butaság lenne az egyik szemed teljesen eltakarni.
2015. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyértelműen rontja a szemet

fel kell tenned a kérdést: hiúság vs. egészség?

2015. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Időnként a másik szemedet takard.
2015. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!