Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Orvoshoz kéne mennem, de nem...

Orvoshoz kéne mennem, de nem merek, mert félek, hogy ő is kritizálni fog, mint a többi orvos. Nem olyanokat szoktak mondani, hogy miért halogattam, meg jöhettem volna hamarabb, hanem ennél durvábbakat. Hogyan győzhetném le a félelmemet?

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%

Most még látod, milyenek, később csak hallani fogod őket. Szerintem várd meg. Sőt, ha esetleg meg is süketülnél, semmi gondod nem lenne.


Milyen választ vársz? Senki nem szeret orvoshoz járni, legfeljebb az orvos szeretője. Azért megyünk, mert esetleg ő tud meggyógyítani. A döntés a tiéd.

2015. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de másokat is szoktak vajon így kritizálni, mint engem?
2015. máj. 23. 20:14
 3/14 A kérdező kommentje:
lehet hogy igaza van, de ilyeneket, amiket ő mondott, talán szebben is megfogalmazhatta volna...
2015. máj. 23. 20:18
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem a stílusuk miatt járunk orvoshoz. Ha igaza van, akkor meg jogos!

Mondtak már nekem is ilyet, és válaszoltam, gondoltam, önként helyre jön. De elismertem, jogos volt a megjegyzése.

Még mindig jobb egy ilyen lecsesző doki, mint aki az újságja felett vet rád egy méla(bús) tekintetet.

Ne rinyálj, menj orvoshoz, ha lecsesznek, és jogosan, az sem tragédia.

Nem kell félni tőlük, ez a munkájuk.

2015. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is mentem mar dokihoz ugy, hogy az első komment volt tőle hogy ilyen mandulával reges regen gyógyszert kellene szednem. Én tudtam hogy igaza van, akkor már én is láttam hogy ez nem gyógyul meg magától. És??? Felírta a gyógyszert, én meg meggyógyultam. Nem kell tulkomplikalni. Én aztán tudom milyen a csodát varni hogy magától rendbejon.. Októberben megfogadtam soha többé más, komolyabb egészségügyi gond miatt.
2015. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért kell ettől félni? Ha igaza van, fogadd el és kész. Én is csak akkor megyek orvoshoz ha már komoly a baj, és ha lecsesznek hát tudom, hogy megérdemlem. De nem érdekel különösebben.
2015. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#5: amit neked mondott az meg semmi. nekem ennel sokkal durvabbat mondtak. radasul en arrol nem is tehetek.
2015. máj. 23. 22:27
 8/14 Icus47 válasza:
Ha nem mégy el, akkor elmulik a betegséged, ill meggyógyulsz? Ha igen, akkor miért mennél el. Ha nem akkor az betegséged csak tovább erősödik. Vagy mazoista vagy. Vagy csak te vagy a képzelt beteg, mert tapasztalatom szerint ha valaki valóban beteg akkor a félelemnél erősebb a gyógyulási vágy, az orvoshoz fordul és nem a "gyakori kérdésekhez"
2015. máj. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Utolsó: mi van???? bocsi ,de ebből egy szót sem értettem :S

de hogy nem a kérdésre válaszoltál, az biztos.

2015. máj. 25. 14:16
 10/14 A kérdező kommentje:
a környezetemben többen is megmondták, hogy amit mondott nekem az orvos, ahhoz egyáltalán nem volt joga.
2015. máj. 25. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!