Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Látásjavítás "házilag" (orvosi...

Látásjavítás "házilag" (orvosi beavatkozás[lásd:lézeres szemműtét]) lehetséges-e? És ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Lehet-e akár csak kis mértékben, de valahogyan "visszaállítani a szemet a rendes kerékvágásba"? Erre milyen módszerek vannak(ha vannak)? Amennyiben vannak akkor olyanok érdekelnének, amik ingyen úgymond "házilag" is megoldhatóak.
2015. máj. 26. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én kb. már mindent megpróbáltam.

Szemtorna.

Lyukacsos szemüveg hordása.

Mindenféle teát.


Van aki azt mondta, hogy az a jó, ha mindig hordom a szemüveget. Nem érzem hű de jónak.


Van aki azt mondta, hogy nem szabad, mert hozzászokik a szem. Amikor nem hordtam mindig akkor sem volt jobb.


De az ég világon semmi de semmi változást nem tapasztaltam. Nemhogy javult volna, de még a folyamatos lassú romlása sem állt meg.


Akkor ugye van az éjszakai kontaktlencse.

Ez meg nem javít semmit, mert amikor nem hordod, akkor máris visszaromlik.


Szerintem házilag nem tudsz sem lézeres sem semmilyen más műtétet vagy hasonlót összehozni.

Ha bármi kicsi esélye is lenne ennek akkor én már biztos megpróbáltam volna, mert nagyon rossz a szemem, és jó pár éve minden tekintetben csak gondot jelent számomra.

2015. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!