Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit tudnék tenni?

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy problémám kb 1 hónapja vettem a VisionExpress-ben szemüveget...

Sajnos nagyon becsillan, vissza vittem azt mondták, hogy 1 vagy 2 hét el kell küldeniük kivizsgálásra...

Hogy lehetne nélkülözni 2 hétig a szemüveget? (sajnos távol látásra kell -2,5 szemüveg)


Gondolom ők "pót szemüveget" nem adnak...



2015. júl. 1. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem adnak.nem tudsz mit tenni.nincs egy régebbi szemüveged?
2015. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

-2 ről váltottam de pénz hiány miatt vittem a régi keretet.


-1.25 ös van de sztem az már nagyon rossz lenne (vagy mennyire tenne jót a látásnak

2015. júl. 1. 18:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Rövid ideig az 1,25-ös is elég lehet. Utcára ne sokat menj és ne vezess autót.
2015. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Munkába kell sok utazás + napközben is kéne
2015. júl. 2. 18:19
 5/9 anonim ***** válasza:

megértelek én is voltam hasonló helyzetben...én kaptam próba kontaktlencsét és szerencsére kihúztam azt a pár napot vele (igaz én csak 4-5napig voltam a szemüvegem nélkül és a lencse ára se olcsó sajnos)

esetleg nem tudsz te is kérni egy pár db kontaktlencsét? VisionExpressben tuti van, szóval ha tudod használni talán ez a legjobb megoldás

2015. júl. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5# megpróbálok

Max elhajtanak...

De úgy vissza kérném a pénzem...

2015. júl. 3. 15:11
 7/9 A kérdező kommentje:

Nah azt mondták, hogy kérhetek próba lencsét, de ha nem csináltatok utána ki kell fizetnem 5ezret...


Elmennek ezek a gcibe... szart adnak nincs helyettes szemüveg, pénzt vissza nem adnak, nevetséges...


Én bezáratnám LOL

2015. júl. 5. 15:05
 8/9 mi a fene ***** válasza:
próbálj meg Tescóban olcsó szemüveget venni. tudom, nem egészséges, de ha nincs más megoldás ?
2015. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mínuszos szemüveget nem árulnak csak pluszost
2015. júl. 13. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!