Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Karikás a szemed? Mennyi...

Karikás a szemed? Mennyi vizet iszol?

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 13:37
 1/10 anonim válasza:
Sokat, mindig odafigyelek erre, mégsem múlik el a karika, max elhalványodik 24/N
2015. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sokat kéne inni egy nap 2L kb
2015. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen karikás, és átlag 2 litert, ebben a melegben 3-3.5 litert.
2015. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát mióta sokkal többet iszok, még karikásabb. De szerintem ez az öregségtől lett, ahogy vékonyodik ott a bőr. Régen hosszú ideig szinte semmit nem ittam, max 1-2 pohár víz a levesen kívül és nem volt karikás a szemem soha. Viszont mindig álmos voltam.
2015. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam, hogy azért karikás az embereknek a szeme mert nem jó a vérkeringés megfelelő sópótlás nélkül. Elméletileg 10-15g gramm kellene naponta. Az infúzióban 16.6 g van 2 literben. Hallottam olyat is hogy valakinek infúziótól elmúlt. Aztán persze visszajött mikor hazament.
2015. júl. 6. 13:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Kifejezetten vizet nem iszom. Tejet,teát, gyümölcsleveket iszom egy nap kb. 2-3 litert,plusz levesek, illetve ugye most dinnye,lédús gyümölcsök. (Alszom is rendesen 8-9 órát,vitaminokat szedek stb.)

Ennek ellenére állandóan karikásak a szemeim,mindegy, mit csinálok, talán genetika.

2015. júl. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elméletileg napi 10 g ot meg kellene enni, mert 65 százalékos a normális nátriumleadás a sejtekben. Aki kevés sót eszik nem izzad.Meg akarja tartani a szervezet a sót.
2015. júl. 6. 13:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy nekem több sót kéne ennem? Mert mindig alacsony a vérnyomásom és reggel ha nem eszek sósat, el is ájulok, és mióta vigyázok, hogy kevesebb sót egyek, pont azóta karikás. De közben meg mindenki azt mondja, nem szabad sok sót enni, még a kormány is betiltotta az iskolákban.
2015. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem is karikás a szemem, és kevés sót eszek. Nem is tudok régóta izzadni....fáradékony vagyok, nem tudok rendesen aludni. Még nem próbáltam ki a napi legalább 10g só evését. De ha kipróbálom azt biztos adalékanyag mentessel teszem, elméletileg a jódozott só sem jó mert abban szervetlen nem szerves(kelátos) jód van, a himalájai sem jó a vas-oxid tartalma miatt, meg a parajdi se
2015. júl. 6. 15:44
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja és csak folyamatosan szabad megemelni a napi bevitelt.
2015. júl. 6. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!