Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tapasztalt már valami ilyet a...

Tapasztalt már valami ilyet a látásában (Kép)?

Figyelt kérdés
Mellékelek egy képet, amit szoktam személy szerint tapasztalni, véletlen akadtam ilyenre rá.. mikor a kék eget bámultam és hunyorítva ilyet látok beúszni a látóterembe! Ha fényes felületre nézek akkor is látom halványan, nem iylen formában, de ha hunyorítva nézek így rajzolódik ki. Mi lehet ez? 3x voltam szemészeten, 3 különbözőn, senki sem látott semmit a szememben.. [link]

2015. aug. 25. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen és szinte mindenki lát ilyet. Teljesen normális.
2015. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szennyeződés, mindenki látja
2015. aug. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is látok ilyeneket, ezért járok napsütésben és havazéskor napszemüvegben, mert akkor nem annyira zavaró.
2015. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szennyeződés, a szemben lévő kollagén szál, aminek tulajdonképpen az árnyéka vetül a látóteredbe. Teljesen normális jelenség, valamilyen szinten mindenki látja, csak sokan nem arra figyelnek, ezért nem tűnik fel nékik.
2015. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
''Megynyugtató'', hogy ezzel nem vagyok egyedül, de én személy szerint aggódom, hogy nehogy valami sújosabb következménye legyen!
2015. aug. 25. 19:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Kicsit hipohonder vagy :) Nincs semmi komoly következménye. Olyan meg nincs, hogy 3 orvos átsiklik egy probléma fölött, pláne ha súlyos. Én múlt héten voltam szemészeten (nem emiatt), és említettem neki ezt a dolgot is. Ő mondta, hogy nagyon sokan vannak így ezzel, ahogy írták Előttem, a szemben úszkáló rostok miatt van, ami teljesen természetes és ártalmatlan
2015. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggódsz, akkor menj el a szemészetre és nézesd meg a szemed, hogy minden rendben van-e.
2015. aug. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!