Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Megvakulhat a barátom? Van...

Megvakulhat a barátom? Van gyógymód üvegtesti homályra? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
A barátom nemrég mondta el, hogy üvegtesti homály betegsége van.Azt mondta ilyen féregszerű foltokat lát ha fehér felületre vagy az égre néz. (egyik szemében egy nagy és egy kis foltot lát, a másikba két kicsit) Én erről nem tudtam semmit, így utána olvastam neten. Elég aggasztó dolgokat is olvastam... A fent említett két kérdésre szeretnék választ kapni. Kérem aki ilyenben szenved/ért ehhez... vagy tud bármit a témáról az VÁLASZOLJON! :( Előre is köszönöm :)

2015. okt. 17. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem vakul meg. Nekem már 40 éve van ilyen tünetem. Szedjen szemerőt, és igyon bőségesen folyadékot, így nem fog romlani a szeme.
2015. okt. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szia! köszönöm a válaszod! el tudnád mondani mi az a szemerő? és hol lehet kapni?
2015. okt. 18. 00:08
 3/6 anonim ***** válasza:

a szemerő egy vitamin neve, asszem a Béres gyártyja. keress rá a neten.

Valóban nem vakulhat meg ettől, de azért ellenőriztessen néha szemorvossal, mert nem csak az üv.testi homály okozhat foltokat

2015. okt. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm! közben rákerestem és ajánlottam is neki.. :) amúgy volt dokinál ezzel 2 éve.. és fél évente rendszeresen jár..de ő már ilyen villanó fény valamiket is lát...úgy mondta hogy úgy képzeljem el mintha "csillagokat látnék" (nem az égen csak ha mondjuk hirtelen áll fel az ember stb..)

és hogy elvileg ez azt jelenti hogy súlyosbodott :S

2015. okt. 18. 00:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne a neten keressetek gyógymódot, hanem orvoshoz menjetek el vele.
2015. okt. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Üvegtesti homály nagyon sok embernél van, ez teljesen ártalmatlan, viszont ha villanó fényeket is lát, akkor mielőbb menjen el szemészetre, hogy nincs-e valami más gond is.
2015. okt. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!