Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért szárad ki minden délután...

Miért szárad ki minden délutánra a szemem?

Figyelt kérdés
Minden egyes nap, mikor haza jövök az iskolából, azon kapom magam, hogy már megint alig bírom kinyitni a szemem, mert annyira irritálja valami. Mintha ki lenne száradva. Ekkor általában egy 20-30 perces alvás, miközben folyamatosan csukva tartom a szemem segít, de nem mindig van erre időm, kedvem és mostanába ez is egyre kevésbé használ. Ennek mi lehet az oka?

2015. dec. 14. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevés pislogás pl., túl mereven nézed a táblát, és "elfelejtesz" pislogni. Ha tudatosan figyelsz rá néhány napig, akkor előbb-utóbb beépül, és állandóan emlékezteted magadat napközben, hogy pislogni kell.
2015. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Segíteni sajnos nem tudok, de én is hasonlóképp érzek. Én egyfajta nyomást érzek, amikor zárt térben vagy mozgó járműben vagyok. Egyszer annyira fájt, hogy muszáj volt elmennem az ügyeletre, ahol egy részeg láncdohányos azt mondta, hogy hipochonder vagyok. Ezzel sajnos nem jutottam előrébb. Én is várom a válaszokat :-)

2015. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
#2 Én akármennyit pislogok, nem segít.
2015. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a műkönnyet, sokféle kapható recept nélkül, ha nem segít, akkor menj szemészetre.
2015. dec. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A műkönny néha segít, néha nem. A szemész azt mondja, hipochonder vagyok.
2016. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!