Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szegeden melyik a legjobb optika?

Szegeden melyik a legjobb optika?

Figyelt kérdés
Neten találtam rengeteget, de pl. árat sehová sem írnak, ill. nem tudom így eldönteni, melyik a legmegbízhatóbb, hol "rendesek" stb.
2008. szept. 16. 10:06
 1/2 anonim válasza:
Én is szegedi vagyok. Eddig csak az ofotértbe mentem. Az megbizható szerintem, és jol is dolgoznak. Még az Erényit is tudom ajanlani!!(a kárász utcán van szintén az ofotérttel szembe)
2008. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Oroszlán utcában a Fantasy.


Az Ofotért egy nagy kaki, az Erényiben meg egyszer rádumáltak, hogy nem kell nekem vékonyított lencse. Vagyis nem is rádumáltak, hanem kb. konkrétan kijelentették, hogy én hülye vagyok, hogy vékonyítottat akarok, simát rendelnek és kész. Amikor megláttam a szemüvegemet, elbőgtem magam. Jól jártam anyagilag, mert csináltathattam újra.

2013. febr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!