Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 30 éves vagyok, olvasástól,...

30 éves vagyok, olvasástól, számítógéptől bepirosodik a szemem. Hiába hordok olvasószemüveget is. Valami tipp?

Figyelt kérdés

A szemüveg +0.5-ös de van egy +1.00-ás is, mikor melyiket veszem fel, attól függ mit nézek éppen vagy olvasok. A betűket tisztán látom velük, de mégis rettentően irritálja a szemem érzem hogy fárad.


Ehhez még hozzájön hogy informatikus vagyok, tehát napi 8 óra gépezés megvan, de egyre rosszabb, szemüveg nélkül pedig nem is bírok már közelre fókuszálni csak 1 percekig maximum.


2016. jan. 5. 00:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szemszárazság miatt van, ez számítógép használata mellett gyakori jelenség.

Vegyél szemcseppet (csak ne Visinet! úgy kérd a patikában, hogy direkt szemszárazság ellen) és csepegtess 2-3 óránként, pislogj sokat és igyál sokat, meg omega 3at is szedj!

2016. jan. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi, kiprobalom.
2016. jan. 5. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!