Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mekkora a különbség egy 8.5ös...

Mekkora a különbség egy 8.5ös és egy 8.6os görbületű kontaktlencsén?

Figyelt kérdés
Internetről szeretném rendelni a kontaktlencsét, nekem 8.5-ös görbületű kéne de szinte mindegyik 8.6-os. Nagy különbség van a kettő között? Illetve melyik netről rendelhető kontaktlencsét ajánlanátok?

2016. jan. 12. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak olyat rendelj amit már próbáltál és jó volt. Ez nem olyasmi amiből bármelyik jó a szemre. Akkor sem ha a dioptria és görbület egyezik, minden lencsének más az anyaga, összetétele, kialakítása. Találomra ne vegyél, mert lehet dobhatod is ki. Olyat rendelj amit eddig is hordtál.
2016. jan. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem mindkettő van, egyik napi, másik havi...van különbség, nekem konkrétan 8,5-t sokkal macerásabb berakni, mint a 8,6-ost, nehezebben illeszkedik, és könnyebben elmozdul - de alapjában véve, nincs problémám vele


mindkettőt ugyanaz a doki adta, csak ugye nincs egyforma görbület a pont nekem jó havi ill napi lencsékből


ne rendelj, kérj próbalencsét a másik fajtából optikában!

2016. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!