Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fényérzékeny vagyok, nem...

Fényérzékeny vagyok, nem segített a fényre sötétedő szemüveg. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, fényérzékeny vagyok, fényre sötétedő szemüvegem van ami nem segített a fény kizárásában, mert így is nagyon érzékeny rá a szemem. Nagyon drága volt, 60 ezer forint, most viszont megint romlott a szemem és kéne mégegy szemüveget csináltassak, de inkább napszemüveget akarok. Ha esetleg úgy van akkor estére csináltatnék egy sima szemüveget hogy lehessen estén is látni. Az orvosnál voltam, fényérzékeny vagyok papiron a szememmel de nagyon drága volt a fényre sötétedő szemüveg és nem működik ugyanugy rossz a szememnek a fény. Na most akkor mit csináljak vegyek inkább 2 szemüveget, és abból olcsóbban jönnék ki mint a fényre sötétedővel vagy maradjon ez a szemüveg, és valami étrend kiegészítővel próbáljak javítani a látásomon? Illetve a fényérzékenységet hogyan lehet meggyógyítani gyógynövényes, illetve gyógyszeres úton? Olyat ne írjatok hogy menj el orvosnál mert már voltam nála és olyan szemüveget csináltattam ami fényre sötétedik kívülről sötét de én még mindig fényesnek látok mindent és amiatt fáj a fejem szóval l*szrt se e. Mit tegyek?

#szem #fény #fényérzékenység #nem jó a fényre sötétedő szemüveg #szem rendellenességei #gyógynövényes kúra
2016. jan. 26. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A vitamint, vagy szemerő vitamint szedjél.
2016. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél 15-20 ezerért egy rendes napszemüveget, amihez több cserélhető lencse is van (köztük normálisan sötétítő is), vagy beszerezhető hozzá, pl Rudy Project. A sötétedők semmit sem érnek, nem reagálnak egyből, nem egyenletes (felül sötétebb), pirosas a kép, ráadásul elég gyengén sötétítenek.
2016. jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én rövidlátó vagyok olyan szemüveg kéne ami dioptriás(vagy mi) de egyébként én nem hallottam hogy cserélhető lencsés szemüveg is van. De egyébként sima sötéttel este nem lehet látni ugye?
2016. jan. 26. 19:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt eddig nem írtad.

Van olyan cserélhető lencsés napszemüveg, ami mögé tehető dioptriás lencse is.

Találomra egy példa:

[link]

de biztos van olcsóbb is.

2016. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Mekkora a fenyre sotetedo szemuveged? Nem lehet, hogy tul kicsi a lencseje es azert nem vagy elegedett vele?

A napszemuveg onmagaban nem lesz eleg, akkor inkabb csinaltass sima szemuveget, vegyel ra rarakhato napszemuveg klipszet.

2016. jan. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Páromnak van olyan natúr, dioptriás szemüvege amin felül van 2 pici mágnes amire rá lehet illeszteni egy napszemüvegnek való lencsepárt. Mint ez: [link]
2016. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!