Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Üdv! Fényérzékeny a szemem....

Üdv! Fényérzékeny a szemem. Nagyon hunyorgok most már évek óta. A napszemüveg nem vált be mert otthon hagyom, stb. Van e olyan lencse szemüvegbe, ami nem csiszolt, de fényre sötétedő?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Van.
2016. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Találkoztál már hasonló problémájú emberrel, akinek van ilyen szemüvege? Vagy mégis honnan tudod, hogy van?
2016. jan. 29. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:
A fényre sötétedés egyfajta plusz amit hozzáadnak egy szemüveglencséhez, ha nem dioptriás akkor is meg tudják csinálni. Nem szokványos ugyan, de megcsinálják. Én ugyanezzel küzdök, kontaktlencsét hordot és napszemüveget, de kontaktlencsében van UV szűrős is, de az csak dioptriásan kapható ha jól tudom. Tehát ha jó a szemed, akkor a sima fényre sötétedő "hipszter" szemüveg lesz neked a megoldás. Vagy a táskádban mindig legyen egy tokban napszemüveg. Én konkrétan gyűjtöm őket és minden táskámban van legalább egy, hogy véletlenül se maradjon otthon.
2016. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!