Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Felnőtt korban hogyan vizsgálj...

Felnőtt korban hogyan vizsgálják a térlátást?

Figyelt kérdés
2016. febr. 11. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem először egy gépbe kellett néznem, az kb fél perc volt. Utána pedig egy székre ültettek, majd egy szemüveget adtak rám ami az egyik szemem letakarta, majd egy táblázatot kellett néznem, és oda világítanom egy lézerrel, ahol a pontot láttam.
2016. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, milyen okból vizsgálták a térlátást?
2016. febr. 13. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Háát, a valódi okát még mindig nem tudom.

Kb 4-5 napja vizsgálták. Elmentem a dokihoz, hogy nagyon gyakran fáj a fejem, furcsa kettőslátásom van, stb stb (duplán látom a körvonalakat, de csak bizonyos szögből nézve), majd beutalt szemészetre, ahol minden lehetséges vizsgálatot elvégeztek, de azt mondták, a szememnek semmi baja.

2016. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A tünetek nagyon hasonlóak a rejtett kancsalsághoz, valószínűleg amiatt vizsgálták akkor.
2016. febr. 14. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!