Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsét szeretnék...

Kontaktlencsét szeretnék csináltatni, szombaton van az ofotértben látás vizsgálat március 5-én, ami munkanap?

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Most miben reménykedsz? Hogy az ország összes Ofotértje olvassa a kérdésed, és válaszol? LOL


1. Kontaktlencsét szemésszel írass fel, ne optikussal

2. Hogy van-e az adott optikában szemész, és mikor rendel, mikor van hozzá időpont, azt az adott optikában meg tudják mondani. Akár március 5-én szombaton is, ha befáradsz oda. De ha felhívod telefonon, akkor már most is.

2016. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mi lenne ***** válasza:
a guglin is megtudod nézni. szerintem is a szemészeten írasd föl.
2016. febr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

optikában nagyobb az esélyed, hogy nem szar lencsét kapsz, ha szemésszel akarod, akkor olyanhoz menj, aki ért a kontaktlencsékhez! Egy általános szemállapot felmérés viszont nem árt előtte, azt orvos tudja csak megcsinálni, HA van normálisan felszerelt rendelője.


az ofotértben még sima szombatokon is szokott lenni látásvizsgálat és betanítás


bár nekem eddig velük csak rossz tapasztalatom volt, minden üzletükben - vision expressben, vagyis ahová én járok, ott viszont profik voltak

2016. febr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!