Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csináljak, ha 4-5 napja...

Mit csináljak, ha 4-5 napja be van gyulladva a szemem?

Figyelt kérdés

Körübelül 4-5 napja, h teljesen be van gyulladva a szemem, vérben úszik, és nem akar jobb lenni. Az elmúlt 3 napban nem mentem iskolába, viszont holnap már kell mennem. Anyukám szerint valószínűleg rahúzódott a nátha, az orvos meg azt mondta hogy valami influenza. Már arra is gondoltunk, hogy a kapszula miatt van ez, (higy napok elteltèvel sem lesz jobb) amit köhögésre szedek. De van valami folyadék is, amit bele kell csepegtetni egy pohár vízbe, és gargalizálni vele, aztán kiköpni. Úgyan úgy gondoltunk erre is, mint a kapszulánál, higy ez is mellékhatás, hogy erősíti a szem gyulladást. Ez a folyadék is köhögésre van. Holnap nem tudom hogy menjek-e iskolába, mert anya mondta ha kell elmegyünk újra orvoshoz. Viszont az a baj hogy nem hiányozhatok már sokat, mert akkor évet kell ismérelnem. Mit ajánlotok a szememre?

Előre is köszönöm a válaszokat, és bocsánat a hosszú szövegért.

12 éves lány.



2016. febr. 24. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

AZONNAL menj a szemészetre!

Engem lecseszett a szemorvos, mert nem mentem be hétvégén a kórházba vele. Súlyos fertőzés is lehet. Utánam még a kilincset is lefertőtlenítették a rendelőben. Fogalmam sincs hol szedhettem össze, biztos a BKV-én a kapaszkodón, utána meg a szememhez nyúltam.

2016. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt begyulladva 1-2 napig, amikor a flex miatt a szikra belecsapódott, és beleégett.

Szerencse, hogy észrevettem időben, különben lehet nem látnék már arra a szememre.


Nem ment bele semmi? Hogy kezdődött?

Egyébként szemészet, ne várj vele többet.

2016. febr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menjetek el ma a szemészetre, ilyen esetben azonnal is fogaldnak, nem kell időpontot kérni, kapsz rá szemcseppet és pár nap alatt rendbejön.
2016. febr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még egyszer kÖszönöm szépen a válaszokat, már szerencsère meggyyógyult a szemem.
2016. febr. 25. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!