Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ti mennyit fizettetek összesen...

Ti mennyit fizettetek összesen az első kontaktlencse vásárlásakor? Milyen lencsét használtok?

Figyelt kérdés
Én az ofotertben szeretném csináltatni.
2016. febr. 25. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. rengetegféle kontaktlencse van, sokféle ápolófolyadék és szemcsepp. Az optometristával fogod tudni megbeszélni, hogy mik az igényeid és milyen, a szemed paramétereihez megfelelő lencsékből választhatsz. Lehet napi eldobható, kéthetes és havi lencse.

féléves időintervallumra kiszámolva folyadékkal együtt a havi cserélésű lencse folyadékkal a legpénztárcabarátabb megoldás.lehet jó akciókat kifogni, figyelni kell elvileg (majdnem) mindig van kontaktlencsés akció.

2016. febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
kontaktlencséről nem tudok semmit mondani. De a páromnak a szemüvegére nem lehet panasz.
2016. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A jobb helyeken mikor bemész, hogy szeretnél kontaktlencsét, megkérdezik, hogy használtál-e már. Ha nem, akkor ingyenes mintát adnak helyben, amit tesztelned kell pár órán át. Ha nem fáj, akkor általában azt a fajtát ajánlják, amit kipróbáltál, ha viszont nem kényelmes, akkor ugyan ez más fajtákkal lejátszódik, amég nem találsz megfelelőt.

Megvenni viszont nem a legolcsóbb mulatság, én AirOptix lencsét és OptiFree folyadékot használok. 3 havi lencse + folyadékért 12 ezret szoktam fizetni, viszont ha a szemed nem érzékeny, akkor akár fél évig is kitartanak a lencsék.

2016. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!