Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Első nap szemüvegesként?

Első nap szemüvegesként?

Figyelt kérdés

Ma voltam szemèszeten, megvizsgáltak elèg gyengén látok messzire, ma meg is csinálták a szememre megfeleő lencséket. 3 óra használat után eléggé elkezdett fájni a szemem ès egy kicsit szédülzem is amikor levettem... Ez normális? Még soha nem volt szemüvegem. Meg kell suoknom vagy pedig valamit elrontottak?

19 éves lány. Előre is köszönöm



2016. márc. 2. 21:11
 1/4 anonim válasza:
Mindenképpen még szoknid kell. Lehet, hogy túl sokat foglalkozol azzal, hogy ott van valami a szemed előtt és ha majd megszokod jobb lesz. De ha hosszútávon nem múlik el, akkor menj orvoshoz.
2016. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez normális. Én egy éve hordom, eléggé rosszul látok távolra. Engem felkészítettek, hogy meg kell szokni, ezért 2 órát viseltem, majd pihentettem a szemem. 2-3 nap max. és megszokja a szemed, aztán nem lesz gond. Elválaszthatatlanok lesztek..
2016. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne félj, normális! Én is így voltam vele. Sokáig ahhoz voltál szokva, hogy gyengébben látsz, és most még idegen élmény az élesebb felbontás. Ha egy ép szemű ember felvesz egy dioptriás szemüveget, annak is megfájdul a feje tőle. Szóval nincs ok aggodalomra. Meg fogod szokni te is meg a szemed is.

Üdvözlet egy 6 éve szemüvegestől.:)

2016. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Nagyon megnyugtató :-* csak kicsit aggódtam, hogy mitől lehet. Csak megilyedtem, mert elég élesen fájt a fejem ès a szemem is olyan lüktetés érzés.
2016. márc. 2. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!