Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Régebbröl maradt nekem Floxal...

Régebbröl maradt nekem Floxal nevü szemkenőcs használhatom még?

Figyelt kérdés
Azt irja hogy felbontás után 6 hétig lehet ha használom lehet valami bajom?? Tudom hogy lehetne de ugy tudom hogy pl: az van odairva hogy használhato 2012.05.22 akkor azt még simán lehet 2012.08.01. -ig használni nem?szal rá kell számolni pár honapot...
2010. ápr. 3. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Hűtőben volt? A szemcseppre (másik fajta, nem ez) is ez van írva, és én is hat hétnél tovább használom, nem tehetem meg, hogy elkukázzam, ha marad benne, még soha semmi bajom nem volt. De mondjuk nem több hónap, hanem plusz 2-3 hét alatt elhasználom és hűtőben tartom.
2010. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elvileg nem. Méghozzá azért, mert amikor kenegeted vele a szemed, hozzáérhet, és a baktériumok "belemehetnek" a kenőcsbe. És ugye ha azzal kened, akkor ahelyett hogy javítanál a helyzeten, inkább rontasz.

Azért is szokták a szemcseppeket és kenőcsöket nagyon pici kiszerelésben árulni.

Persze lehet, hogy nem lett bacis a krémed, és nem lesz tőle bajod, de ne kockáztass. Nem véletlen írják rá:)

2010. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!