Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hamar elfárad a szemem,...

Hamar elfárad a szemem, szemüveg sem segít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több szemésznél is jártam, mert pár hónap alatt sokat romlott a látásom.

Kaptam szemüveget, de nem segít.

Az orvosok nem értik, hogy miért nem használ a szemüveg.

-Nem csak olvasáshoz kell

-Általában jól látok, de minél fáradtabb a szemem, annál rosszabbul látok

(pl. Normál esetben szemüveg nélkül is képes vagyok olvasni, de ha elfárad a szemem, képes vagyok az ajtókeretnek is nekisétálni; vagy az épp mellettem álló arcából csak egy nagy egybeálló pacát észlelek)

-Állandóan viselnem kell, de a feniek alapján, ha épp jól látok, akkor rosszabb lesz tőle, ha pedig rosszul látok akkor túl gyenge.


Járt már valaki hasonlóan?

Mit lehetne tenni?

Előre is köszönöm :)



2016. márc. 22. 21:44
 1/2 anonim válasza:
Szia. Ugyan ez a probléma van nálam is 3 hónapja csináltattam új távollátó szemüveget. De minél fáradtabb vagyok annál rosszabb a szemem, szemüvegbe is. Amit reggel rendesen eltudok olvasni azt este már alig látom max ha hunyorítok de akkor is homályos. Plusz nagyon száraz a szemem egész nap. Én majd pénteken megyek szemészhez.
2016. márc. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Naponta 2-3x kell pihentetni 1-2 percet, tenyérrel letakarva. De egyébként:


http://www.youtube.com/watch?v=uuKB7yZrzTo

2016. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!