Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Üvegtesti homály 17 évesen....

Üvegtesti homály 17 évesen. Valakinek van még?

Figyelt kérdés
Jelenleg 18,5 éves vagyok, 17 voltam amikor megjelent az első homályom, azóta sokkal több lett és nagyon kezdett zavarni. A szemorvos nem találta okát. És félek, hogy idővel jobban fog korlátozni a látásban. Van valaki akinek szintén fiatalon lett ez? Tanács, ötlet, tapasztalat, gyógyszer?

2016. ápr. 18. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok, és kb. 4-5 éves korom óta van. Évek alatt több lett, de lényegesen nem változott.

Nincs rá gyógyszer. Megoldása műtéti. Lézerrel elpusztítják a homályokat, vagy pedig kiszívják az üvegtesi folyadékot, majd feltöltik fiziológiás sóoldattal. Legalábbis én így tudom.

2016. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Molyember ***** válasza:
El szokott múlni magától, csak marha lassan.
2016. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem egyre több van...
2016. ápr. 18. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is gyerekkorom óta vannak, de nem lett több. Műtétet említettek egyszer erre, de mivel engem szerencsére nem zavar, marad így. Gyógyszer nincs rá.
2016. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szab29 válasza:
100%
Idén februar végén ugy kelltem fel reggel hogy a ball szememmel kb 10 szurke uszkalo foltot lattam.kb elment az eletkedvem!!3 szemesznel voltam.Szerencsere semmi baja a szememnek eles lato vagyok.a dokik azt mondtak kollagen rost osszecsapzodas es azert kezdtem latni mert beusztak eppen a latomezobe!ezelott is ott lehettek csak eddig nem lattam.egy het mulva elkezdtem minden reggel este granatalma levet inni 1deci reggel 1 deci este.mellette masfel sargarepa 12percig fozve mindennap,plusz vitasight spray ami uj nevet kapott vitamist optic plusz,amiben kollagenrost osszecsapzodas elleni szer van.reggel este 2x2 fujas.na most ott tart a dolog 2 es fel honap alatt h a 10bol kb 5ot latok van hogy 2ot!!ball oldalt lattam egy borzaszto nagyot ami nagyon zavart azon ma szinte teljesen atlattam mar szivodik felfele.ja!!es multheten delbe tunt fel hogy nemlatok egyetsem😂utana megint elkezdtem latbi parat de ha mar szurkulet van semmi!eleinte meg szinte este is lattam.
2017. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!